خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

قرارداد چهار پروژه سرک سازى امضا شد

قرارداد چهار پروژه سرک سازى امضا شد

Oct 03, 2017 - 14:28

کابل(پژواک،١١ ميزان ٩٦): وزارت فوايدعامه، قرارداد ساخت بيش از ٣٨ کيلومترسرک در چهار ولايت را با سکتور خصوصى به امضا رساند.

قرارداد اين پروژه هاى انکشافى، امروز ميان مسوولان وزارت فوايدعامه و نمايندگان شرکت هاى ساختمانى خصوصى امضا گرديد، که هزينه مجموعی آن يک ميليارد و يکصد و٧٨ ميليون افغانى مى باشد، که کار اين پروژه ها از ١٢ تا ١٧ ماه تکميل خواهدشد.

يما ياری سرپرست وزارت فوايد عامه گفت که اين پروژه ها در ولايات کابل، ميدان وردک، پروان و فراه تطبيق مى گردد.

وى افزودکه وزارت فوايد عامه، مصمم است تا پروژه های حياتی و پروژه های عام المنفعه را به اسرع وقت به داوطلبی گذاشته و اجرا کند، که اين قرارداد ها نمونۀ آن مى باشد".

سرپرست وزارت فوايدعامه همچنان افزود که پروژه های ياد شده، از سوی دولت جاپان و دولت افغانستان تمويل مى شوند.

موصوف علاوه کردکه با تکميل اين پروژه ها؛ سهولت های فراوان ترانسپورتی، اقتصادی، صحی، اجتماعی و غيره برای تاجران و هموطنان فراهم مى شود.

عبدالستار خواصی نماينده مردم ولايت پروان در ولسی جرگه، از امضاى قرارداد اين پروژه ها ابراز خرسندى نموده گفت: "ما وعدۀ هر نوع همکاری را در راستای عملی شدن چنين پروژه ها با دولت و شرکت های خصوصی ميدهيم."  

وی بر کيفيت کار پروژه ها تاکيد کرده و از شرکت قرار دادى  خواست تا اين پروژه ها را  در وقت معين و مطابق استندردهايی که در شرطنامه ذکر شده تکميل نمايند.

نمايندگان شرکت هاى ساختمانى، تعهد کردندکه پروژه هاى يادشده را در وقت معين با کيفيت بالا عملى خواهدکرد.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement